Kaune Želvos g.

 Kontaktas: Jonas 864484282 Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Jonas, Algis, Dominykas, Domas ir Jaunutis

 

Diena prasideda 6:30, Keliamės. Kažkuris iš mūsų jau ruošia pusryčius, kažkas ruošia maldą. Rytą pradedam, o dieną baigiam malda. Kartu pusryčiaujam.  Esam pasiskirstę tarnystėmis, kas ką tvarko, kas plauna indus ir t.t.  Gyvenimas kartu ne visada lengvas. Bet gera žinoti, kad Dievas mus jungia, kad jis veikia šalia mūsų.  Gyvendami kartu mokomės ištikimybės, ruošiamės mūsų ateities pašaukimams, nesvarbu kokie jie bebūtų. 

Jonas

Tai namai, kuriuose išgyvename bendrystės džiaugsmą. Pasidaliname kasdienius darbus, padedame vienas kitam. Palaikome vienas kita maldoje ir kasdienybėje. Šie namai man padeda tarnauti Kristui.

Domas

Esu laimingas gyvendamas hause. Būti čia didelė Dievo dovana.Grįžtu į šiuos namus kaip į oazę, kur pasisemiu džiaugsmo ir entuziazmo laukiantiems iššūkiams.

Algimantas

Sveiki, hause gyvenu gerai. Kiekvieną dieną yra smagu leisti laiką su kambariokais. Šiuose namuose yra linksma, jauku, tvyro gera nuotaika ir daug gero ūpo!

Dominykas

Kontaktai

Tel.: (385) 43694

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Adresas

Tiberiados bendruomenė

Baltriškių kaimas

LT-32234 Zarasų rajonas

Parama

Daugiau informacijos rasite čia