Kontaktai ir parama

Mieli Tiberiados draugai,

        Tiberiados bendruomenė Lietuvoje veikia nuo 1991 m., o 2001 m. keli broliai belgai apsigyveno Baltriškėse. Šiandien čia, kaip jums žinoma, kuklų maldos, darbo ir misijos gyvenimą gyvena penki broliai, tarp jų – vienas lietuvis. Baltriškėse jau apsilankė tūkstančiai žmonių, kasmet vienai nakvynei, savaitgaliui, savaitei ar metams priimame apie 4 000 žmonių. Bet šiandien brolių gyvenimo būdas – patvirtintas Bažnyčios – neužtikrina visiško pasirūpinimo savo poreikiais. Jiems reikia jūsų pagalbos. Tarp jau atliktų darbų didžiausias yra bažnyčios tvarkymas. Kaimynai mums papasakojo, kad nors pamaldos ten tylomis buvo laikomos ir sovietmečiu, bet jei nebūtų atvažiavę broliai, bažnyčia seniai būtų sugriuvusi.

2018 m.

        Mes prašėme jūsų pagalbos svarbiems restauracijos darbams, skirtiems užkirsti kelią medžio fasadų irimui (bažnyčios, klebonijos ir mokyklos), ir nedidelėms investicijoms brolių misijai ir darbui palengvinti. Į mūsų pagalbos prašymą jūs atsiliepėte dosniai paaukodami 14 997 eur, iš už tai jums esame be galo dėkingi. Darbus, kurių ilgai nereikės kartoti, pavyko sėkmingai baigti už 21 412 eur. Likusią reikalingą sumą (taip pat ir kopijavimo aparato pirkimą) padengė lietuvių įmonė, ir Belgijos vienuolių bendruomenė. Taip pat esame dėkingi ir tiems, kurie skyrė 2% savo pajamų mokesčio, šiemet surinkome 3935 € Nuoširdžiai dėkojame jums!

2018–2019 m.

        Esame numatę pagerinti priėmimo sąlygas – įsigyti medžiagų, remontuoti pastatų vidų ir t. t. Kadangi pas mus nuolat apsistoja žmonės, tam reikia patalpas nuolat prižiūrėti, ir stovyklų mokestis tik iš dalies padengia šias išlaidas. Taip pat ketiname pabaigti išorinių sienų dažymo darbus (šiaurinis bažnyčios fasadas, varpinė ir svečių namai), ir pasirūpinti sienų apsauga nuo jas naikinančių gyvių (10 000 eur).

        Iš Lietuvos gaunama parama mums yra pati brangiausia. Ji ne tik mums būtina, bet taip pat yra didžiulis mūsų misijos pripažinimo ženklas. Ačiū už viską, ką galėsite padaryti, pasiūlydami idėjų ar pasidalindami kontaktais. Ačiū už jūsų draugystę ir pasitikėjimą. Kiekvieno mėnesio pirmąjį penktadienį švenčiame Mišias už visus mūsų geradarius ir meldžiamės jūsų intencijomis.

 Tiberiados broliai

Kaip konkrečiai galiu padėti?

        Sumos yra svarbios ir gali pasirodyti gąsdinančios, jos tikrai didesnės nei šeimos biudžetas. Bet supraskime, kad broliai prižiūri visą kaimą, o ne vieną namą. Dažymo darbus galime įvertinti (įskaitant smėliavimo aparato, dažų įsigijimą ir pastolių nuomą) 6 000 €. Kopijavimo aparatas kainuotų apie 1 000 €, įvairios išlaidos žemės ūkiui 5 000 €, ermitažo statyba 5 000 €. Darbai surašyti svarbumo tvarka, tai yra, paskutinieji paminėti nėra tokie skubūs. Mums padėti galite: 1) padarydami pavedimą į žemiau nurodytą sąskaitą arba įmesdami auką į dėžutę bažnyčioje, taip pat 2) skirdami 2% savo pajamų mokesčio Tiberiados bendruomenei, jei pildote pajamų deklaraciją (žr. žemiau). Daugiau informacijos gali suteikti broliai Jonas ir Ivanas. Iš visos širdies dėkojame už jūsų dėmesį.


        1) Banko sąskaita: LT21 7300 0100 9273 9535 (Swedbank bankas)

        Arba: LT80 4010 0403 0000 1124 (DnB Nord bankas)

      2) Paaukoti 2 % galite Valstybinės mokesčių inspekcijos tinklalapyje:

1.  Prisijunkite prie savo elektroninės bankininkystės per banką arba Elektroninio deklaravimo sistemos svetainę (EDS)
2.  Pasirinkite „pildyti portale skiltį“, FR0512 formos 04 versiją
3.  Užpildykite aktyvius laukelius ir įrašykite Tiberiados bendruomenė jur. asm. kodą 192082153
4.  Svarbu: galite pasirinkti skirti paramą už praėjusius 2018 metus arba 5 metams į priekį (laukelyje E5 įrašius 2022)
5.  Spauskite pateikti

Dėmesio! Jei negalite naudotis interneto paslaugomis:

1. 2 % skyrimo formą FR512 04v.  atsisiųskite iš čia
2. Užpildykite formą nurodant Tiberiados bendruomenės  jur. asm. k. 192082153
3. Užpildytą formą išsiųskite paštu į artimiausią VMI skyrių: adresai ir telefonai

Kontaktai

Tiberiados bendruomenė
Baltriškių km.
LT-32234 Zarasų rajonas
Tel. 8 385 43694
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.