Kaune Želvos g.

Kontaktai: Domas 867666388 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Saulius, Domas, Laurynas, Raimundas ir Justinas

 

Diena prasideda 6:30, Keliamės. Kažkuris iš mūsų jau ruošia pusryčius, kažkas ruošia maldą. Rytą pradedam, o dieną baigiam malda. Kartu pusryčiaujam.  Esam pasiskirstę tarnystėmis, kas ką tvarko, kas plauna indus ir t.t.  Gyvenimas kartu ne visada lengvas. Bet gera žinoti, kad Dievas mus jungia, kad jis veikia šalia mūsų.  Gyvendami kartu mokomės ištikimybės, ruošiamės mūsų ateities pašaukimams, nesvarbu kokie jie bebūtų. 

Saulius

Tai namai, kuriuose išgyvename bendrystės džiaugsmą. Pasidaliname kasdienius darbus, padedame vienas kitam. Palaikome vienas kita maldoje ir kasdienybėje. Šie namai man padeda tarnauti Kristui.

Domas

Paprasta ir gera, nuoširdu ir tikra. Nežinau kuriam laikui, bet tikiu, kad čia gyventi mane atvedė Šventoji Dvasia. Drauge reguliari ryto ir vakaro malda, bendrystė prie stalo ir paprastas bei nuoširdus bendravimas teikia širdžiai džiaugsmą. O kur dar kambariokas Laurien. Per jį ir kitus Dievas man duoda daug malonių. Ačiū Tau, Viešpatie!

Justinas

Man sekasi gerai gyventi kartu su kitais vaikinais. Smagu būna kai broliai aplanko, laukiu ir vėl Baltriškes aplankyti...Linkėjimai.

Laurynas