Vilniuje Skroblo g.

Kontaktas: Tadas 868497280 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tadas, Rimantas, Vytenis, Aurimas

 

Apie šv. Damijono namus sužinojau būdamas Tiberiados vienuolyne, Baltriškėse, gyvendamas ten savanorystės metus. Teko bendrauti su vaikinais ir merginomis, kurie gyveno tokiuose namuose, tad mąstydavome apie tokių namų kūrimą vaikinams Vilniuje, kur pastaruoju metu buvo tik merginų namai. Šią idėją įgyvendino kartu savanorystės metus gyvenęs Martynas. Pabaigę savanorystės metus vis susisiekdavome, domėjausi kaip jam sekasi ieškoti vietos kur galėtume įkurti šv. Damijono namus. Kai butas jau buvo rastas buvau pakviestas jame gyventi. Apsvarstęs nusprendžiau prisijungti prie šios bendruomenėlės kūrimo.

Dabar galiu pasakyti, kad sprendimas buvo geras, nes galiu būti arti mylimos Tiberiados bendruomenės, reguliariai melstis, kurti ir išgyventi bendrystę, bendrauti ir dalintis mintimis tikėjimo ir gyvenimiškais klausimais. Kitur turbūt negalėčiau tikėtis panašios atmosferos, laisvumo, o ką jau kalbėti apie maldą ir jos reguliarumą.

Tadas