Klaipėdoje

Vieta: Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje, trečiame aukšte virš raštinės
Laikas: Ketvirtadienį 19 val.
Kontaktai: Bernadeta, tel. 867007353 el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Gera, bėgant savaitėms, sustoti ir apžvelgti įvykius, įsigilinti į tai, apie ką net nepagalvoji kasdien skubėdamas. Taip pat melstis, kontempliuoti ir išgirsti, atrodytų, tą pačią, tačiau kiekvienam iš mūsų pritaikytą evangelijos ištrauką... Šitai ir dar daugiau man suteikia maldos grupė. Kai pasaulis ir viskas aplink sukasi savo greičiu, atėjusi čia, visame ošime galiu išgirsti Dievo balsą ir suprasti Jo žodžius.
Fausta
Sveiki, į Šv. Damijono maldos grupelę pradėjau eiti neseniai. Į ją mane pakvietė Bernadeta. Grupelėje man patinka, atrandu ramybę. Smagu, kai susirenkame, pasimeldžiame kartu, pagiedame giesmes, pabendraujame.
Evelina
Šv. Damijono maldos grupė man yra laikas, kai kasdieniai rūpesčiai tampa ne tik mano, bet ir kitų brangių narių, kai asmeniniai džiaugsmai virsta visų džiaugsmais, kai malda nuramina intensyvios savaitės bėgy, kai su Juo ir draugais patiri džiaugsmingą ir ramų laiką.
Lukas
Brolius atradau su šeima, kai nuvykome į stovyklą. Nuo tada didžiausias vasaros nuotykis būdavo važiuoti visai šeimai tokį ilgą kelią į tokią ypatingą vietą. Taip į mano gyvenimą atėjo šviesa. Kai pradėjau mokytis Klaipėdoje, suradau Barborą ir maldos grupę, tada atėjo didžiausias džiaugsmas ir sielos atgaiva į mano gyvenimą! Labai nemėgstu laukti, tačiau maldos grupės susitikimo visada laukiu su nekantrumu, nes ten įvyksta stebuklai. Kiekvienąkart susitikus aš tarsi gimstu vėl iš naujo  naujiems išbandymams. Tai tarsi baterija, kuri mane pakrauna, kai mano akumuliatorius išsenka wink Viešpats man atsiuntė pačius nuostabiausius žmones, su kuriais galiu dalintis, melstis, šlovinti kartu bei augti bendrystėje. Per Dievo žodį patiriamos malonės ir stebuklai apsilanko mano ir aplinkinių gyvenimuose. laugh
Bernadeta