Panevėžyje

Vieta: Katedros a. 1 (Katedros priestate), katedriečių klasytėje
Laikas: Penktadieniais 19 val.
Kontaktai: Monika 864196792 el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Maldos grupelėje, kai susirenkame jaučiasi iš visų  sklindanti meilė Dievui. Mes visi esame surinkti kaip šeimos nariai prie Tėvo, pokalbiui su juo. Nors mūsų ir mažai, bet stipriai ir tvirtai einame, tobulėjame tikėjimo keliu kartu su visais.

Ramūnas

Į maldos grupelę buvau pakviesta maždaug prieš septynerius metus. Pirmieji žingsniai maldos grupelėje buvo tokie nedrąsūs. Tarsi ką tik pradėjusio vaikščioti vaikučio, kuriam reikia mamos globos t.y. dangiškojo Tėvo rankos.
Žengiant tuos pirmuosius žingsnius buvo nelengva atsiverti kitiems, dalintis, gvildenti Šventą Raštą. O įžvelgti Dievo veikimą per praėjusią savaitę atrodė itin sudėtinga. Kartais nenorėdavau eiti į maldos grupelę vien dėl to, kad neturėjau nieko gudraus pasakyti (bent man taip atrodė). Kiek vėliau supratau (draugų dėka), kad neturiu stengtis pasirodyti vienokia ar kitokia, tiesiog perduoti tai kas paliečia, plaukia iš vidaus. Nors teko susidurti su šiais sunkumėliais, manęs jie neatbaidė.
Žavėjausi maldos bičiuliais, jų tikėjimu, smalsavau, troškau daugiau sužinoti visa kas buvo susiję su Dievu.
Dar vienas traukos magnetas buvo tos nuostabios giesmės ir gitaros garsai. Galiu sakyti, kad giedodama dvigubai meldžiausi. Kiek vėliau perėmiau tarnystę groti. Tai didelis džiaugsmas mano širdžiai. Taip pat didelis džiaugsmas, kad turime maldos kampą, mus visada šiltai pasitinka seserys. Taip pat kiekvieną maldos grupelės susitikimą galime adoruoti, mūsų visad laukia Jėzus. Tas susitikimas, tas laikas praleistas itin arti Jo, man labai svarbus :).
Šiandien galiu sakyti, kad esu vaikas, kurio ranką Dievas Tėvas paleido ir atsistojo šalia. Tam, kad kuo drąsiau žengčiau pirmyn.
Taigi žengdama tuos žingsnelius gavau labai daug. Svarbiausia visa kas telpa žodyje meilė. Ją patyriau iš brolių, seserų maldos draugų ir žinoma pačio meilės šaltinio – Dievo.
Didelis džiaugsmas tęsti šią meilės kelionę su visais bendrystėje.
Didelis džiaugsmas mokintis dėkoti Dievui ir vieni kitiems.
Didelis džiaugsmas dalintis ir priimti.
Simona