Šv. Pranciškaus stovykla

Kategorija
Jaunimui (15-30m.)
Data
2019-10-04 - 2019-10-06

"Būkime solidarūs su savo bendrais namais"

 

 

Kiekvieną dieną aktualumas mums primena rūpintis kūrinija. Šv. Pranciškaus pėdomis ieškosime kaip būti solidarūs su savo bendrais namais.

Kviečiame jaunimą nuo 15 iki 30 metų dalyvauti stovykloje. Turėsi galimybę gyventi brolių dienotvarkę: malda, rankų darbas, mokymai, pasidalinimai, bendrystė ir džiaugsmas būnant kartu.

„Eik ir atstatyk mano Bažnyčią“, – tokius žodžius šv. Pranciškus išgirdo melsdamasis priešais šv. Damijono kryžių Asyžiuje. Tiberiados bendruomenei artimi jaunuoliai taip pat girdi šį raginimą ir stengiasi kiekvieną dieną pagal jį gyventi savo mokyklose, universitetuose, darbo vietose, šeimoje ir parapijoje. Ar nori išgyventi patirtį, kad ir tu gali su savo entuziazmu, bendrystėje su kitais ir šventuoju Pranciškumi skelbti Dievo meilę?

Šv. Damijono jaunimas – tai visus metus vykstantys savaitgaliai ir stovyklos. Vienuolių bendruomenėje, drauge su tokiais kaip tu jaunais tiesos ieškotojais, gražioje gamtoje tu rasi, kuo pamaitinti savo tikėjimą, vidinį gyvenimą, tavo kaip žmogaus gyvenimą, ir susirasi tikrų draugų. Ir dar daugiau, sutvirtėjęs ir nesvyruodamas savo gyvenime, tapsi atrama kitiems žmonėms.

Kur? 

Stovykla vyks klebonijoje, prie Baltriškių bažnyčios.

Ką turėti su savimi?

Laukiame tavęs penktadienį nuo 18 val. Atvykimo dieną turėti sumuštinių vakarienei.
Pasiimk miegmaišį ir aprangą darbui.

Auka 15 €

Kaip registruotis?

Spausk žalią mygtuką "registruotis" viršuj dešinėje. 

 
 
 

Powered by iCagenda