Vilniuje Švitrigailos g.

Kontaktas: Roberta 865158601 Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šv. Damijono namai – maža bendruomenė, kurią vienija Kristus. Gyvendamos kartu patiriame džiaugsmo ir iššūkių, bet visa, kuo gyvename kartu, augina ir artina prie Jo. Mažos tarnystės, bendruomenės vakarai, maži susitikimai kasdieniuose darbuose teikia džiaugsmo, o svarbiausia – kasdienė malda, kuri suartina, priverčia stabtelėti ir pabūti su Dievu, nes „Kur du ar trys susirinkę mano vardu, ten ir aš esu tarp jų" (Mt 18,20). Šie namai, taip pat ir mokykla, kur mokomės kartu gyventi, priimti viena kitą, labiau mylėti ir būti džiaugsme kiekvieną dieną.
 „VISUOMET DŽIAUKITĖS VIEŠPATYJE“ (FIL 4, 4)
Roberta
Kai dar buvau moksleivė, aplankydavau drauges, kurios gyveno Šv. Damijono namuose, ir negalėjau atsistebėti šiltu kiekvieno žmogaus priėmimu ir džiaugsmu jų veiduose. Slapta pagalvodavau, kad studijų metu ir aš norėčiau gyventi tokioje džiugioje bendrystėje. Ir štai šiais metais atsirado galimybė gyventi šiuose namuose. Iš pradžių buvo šiek tiek nedrąsu, tad pavedžiau Dievui visus klausimus, nuo ,,tai su kuo gyvensiu“ iki ,,kaip mes sutarsime nepaisant skirtumų“ ir dabar matau, kad visą šį laiką Jis globojo ir ruošė kiekvienos iš mūsų širdį šiai bendrystei.
Šv. Damijono namuose stengiamės išlaikyti ramybę, o tai išties padeda ,,išgirsti“ Dievo balsą kasdieniniuose darbuose. Net ir per mažiausius darbus mokomės nuolankumo - tai yra didžiausias mokslas! Kiekvieną dieną grįžtu tarsi į užuovėją, kurioje galiu būti savimi ir kartu gyventi išlaikant labai svarbią vertybę - tikėjimą. Malda tarsi sustabdo mus, belekiančias kasdienybėje, ir leidžia gilinti santykį su Dievu.
 Agnė
Man tai namai. Namai pilnąja šio žodžio prasme. Tai vieta kur saugu, gera, ramu būti ir kur kitą priimi su jo būvimu tokiu, koks jis yra. Gera žinoti, kad čia yra puoselėjama bendrystė ir tarnavimas vienas kitam. O gražiausia yra tai, kad viršum visko yra Dievo būvimas šiuose namuose. 
Deimantė
Hausas man.. yra vieta, kur jaučiuosi priimta visa tokia, kokia esu: su visais trūkumais, „juodosiomis skylėmis“, apsileidimais ir taip pat kūryba, mintim, draugystės troškimu. Taip pat ši vieta man – erdvė, sąlygos augti, išeiti iš savo patogumų zonos, priimti kitą su jo pasauliu ir vis tiek suvokti, kad grįžtam prie to paties Dievo – meilės troškimo. Visokių išbandymų, nuotykių ir smagių akimirkų būna, būna ir nelengva, bet džiaugiuosi čia gyvendama! Ateikit į svečius!
Rugilė

Agnė, Deimantė, Rugilė ir Roberta

 

 

Kontaktai

Tel.: (385) 43694

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Adresas

Tiberiados bendruomenė

Baltriškių kaimas

LT-32234 Zarasų rajonas

Parama

Daugiau informacijos rasite čia