Vilniuje Švitrigailos g.

Kontaktas: Roberta 865158601 Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Deimantė, Indrė, Roberta ir Ieva


Labiausiai myliu šiuos namus dėl kiekvieną rytą juose vykstančios maldos. Gyvenimas hause „įrėmina“ mane, nes laiduoja reguliarią galimybę kiekvieną rytą nueiti į patį svarbiausią dienos susitikimą – susitikimą su Dievu. Jis, taip dažnai priimamas į širdį, yra tikras džiaugsmo, paguodos, nusiraminimo šaltinis. Džiaugsmo, paguodos, nusiraminimo šaltinis taip pat yra ir trys kartu gyvenančios merginos. Jos - tikras (ne)atrastas lobis, kurį kiekvieną dieną galiu pažinti vis labiau.

Indrė

Šv. Damijono namai – vieta, kur kas dieną gyvename su Kristumi. Ryto malda yra atgaiva ir kasdienis grįžimas prie to, kas svarbiausia. Ištikimybė maldai, tarnystė, nuolankumas, kantrumas ir bendrystė – tai stengiamės kurti visos kartu ir mokomės viena iš kitos. Džiaugiuosi, kad čia iš ties gyvenu kartu su kitomis merginomis, o ne tik prasilenkiu dienos darbuose – bendruomenė man yra didelis džiaugsmas! Visa, ką patiriame kartu, augina ir moko priimti vienai kitą, dalintis džiaugsmu ir sunkumais.

Roberta

Viešpats nuostabiai veikia mano gyvenime – nuolat atsiduriu tarp šiltų ir artimų širdžiai žmonių, su kuriais galiu dalintis tikėjimu. Dievo meilė gražiausiai ir atsiskleidžia per mūsų santykius su kitais, todėl kiekvienam žmogui būtinas bendravimas – ir ne tik bendravimas, bet gilus įsiklausymas ir priėmimas. Mokausi to kasdien. Jaučiu, kaip gyvendama drauge su merginomis ir kiekvieną rytą pradėdamos malda, įkvepiame savo širdis dėkingumo ir ramybės Dvasia ir Dievas lieka su mumis per visą dieną, veikia mums bendraujant su žmonėmis, stiprina mus dienos darbuose. Rytmetinė malda man yra pats svarbiausias Šv. Damijono namų akcentas, kuris ugdo ištikimybę Dievo meilei, o bendruomenės vakarai – ištikimybę draugystei.

Ieva

Gera grįžti į namus, kur šilta, laukiama ir šviesu. Man šie namai tokie ir yra.

Deimantė