Atsiliepdami į popiežiaus Pranciškaus kvietimą eiti ir būti arti žmogiškų paribių, konkrečiu gailestingumo darbu tarnauti, pilniau įžengti į Evangelijos širdį, kur vargšai yra dieviškos meilės gavėjai“, „griauti sienas ir statyti tiltus“, nusprendėme „statytiGERUMO TILTĄ tarp Lietuvos ir Filipinų.

Jėzaus kelias prasidėjo pakraščiuose, jis prasideda nuo vargšų ir su jais veda kitų link“ (Popiežius Pranciškus).

 Kviečiame tave eiti ir kartu su Tiberiados bendruomene ir jos misija Filipinuose statyti GERUMO TILTĄ ir tokiu būdu susitikti su pačiu Kristumi!

Kaip gali prisidėti prie šių „statybų“?

·   Savo malda, taip pat gali mums atsiųsti savo maldos intenciją, kuria melsimės su SanDamiano komanda ir vaikais Talim saloje, Filipinuose.

·   Padėti misijai gali savo auka, paremdamas vieną iš šių misijų:

-  Evangelizacijos misija – koks džiaugsmas tiesiogiai nešti Gerąją Naujieną! Galėsimi įsigyti /pagaminti įvairiausių priemonių evangelizacijai.

-   Stipendijų programa – koks džiaugsmas padėti vaikams, jaunuoliams eiti (pradėti eiti) į mokyklą! Mokslai vieneriems metams kainuoja

                -   Pradinukui : 1-am vaikui  ~115 eurų;

                -   Vidurinės m-klos moksleiviui: ~200 eurų;

                -   Koledžo studentui: ~1250 eurų;

-  Medicininė misija – koks džiaugsmas padėti tarnauti ligoniams: parūpinti vaistų, padėti vykdyti įvairias prevencines programas! Artimiausi projektai: kraujospūdžio matavimo punktų įsteigimas Talim saloje ir vietinių žmonių apmokymas; teipų pirkimas (technologija, užtikrinanti raumenų-skeleto sutrikimų gydymą, tai ypač svarbu daug su bambukais dirbanties vietiniams gyventojams).

-  Konkreti mažesnė ar didesnė misija - koks džiaugsmas įgyvendinti konkrečią misiją (ją galit aptarti el.paštu).

 

AČIŪ už Tavo gerumą ir džiaugsmą kartu statyti GERUMO TILTĄ!

Maldos intencijas, pasiūlymus, klausimus gali drąsiai (ir lietuviškai :) ) rašyti Viktorijai : Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Banko sąsk. Nr LT287300010110563450    Tiberiados bendruomenė, Įm. Kod. 192082153

Paskirtyje nurodykite, kokiai misijai auka yra skiriama.

Mylimieji, jei Dievas mus taip pamilo, tai ir mes turime mylėti vieni kitus. Jei mylime vieni kitus, Dievas mumyse pasilieka, ir jo meilė mumyse tobula tampa“ (1 Jn 4,11-12).