Tarptautinė jaunimo stovykla (IYC 2022)

 

Tiberiados bendruomenė Lietuvoje šią vasarą organizuoja tarptautinę stovyklą. Tai jau trečioji tokia tarptautinė stovykla ir mes džiaugiamės galėdami pakartoti šią patirtį Lietuvoje 2022-aisiais metais!

 IYC2022 vienai savaitei suburs daugiau nei 15 tautybių žmonių iš skirtingų valstybių. Tai unikali galimybė kartu su krikščionimis iš skirtingų kultūrų.

Per šią savaitę 300 jaunų žmonių

  • patirs brolystę,
  • gilins tikėjimą per mokymus,
  • dalyvaus įvairių temų dirbtuvėse,
  • klausysis liudijimų,
  • kartu melsis,
  • ieškos grožio kūrybinėje veikloje,
  • gyvens palapinėse (svarbu atsivežti savąją :) )

Stovyklos eigoje turėsime laiko mažomis grupelėmis pažinti vienas kitą ir susipažinti su Lietuva: tai vadiname „Gospel Trek“ (liet. Evangelinė kelionė).

Mūsų laukia daugiau nei 20 Gospel Trek variantų, nuo pranciškoniško dvasingumo patirties, piligriminio žygio, kultūrinės išvykos iki tylos laiko ermitaže, rankų darbo ir dar daugiau.

Gali žvilgtelti į IYC 2019 nuotraukas ir pasisemti įkvėpimo prisijungti !

Dalyvio mokestis ir registracija

Dalyvio mokestis vienam asmeniui už visą savaitę (liepos 4-10 d.) yra 150€.

Dėmesio!

Registracija bus patvirtinta tik atsiuntus mokėjimo įrodymą (PDF arba screenshot’ą) į el. paštą Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. !

Mūsų banko sąskaita : LT21 7300 0100 9273 9535 (Swedbank bankas) SWIFT : HABALT22 (kaip nuoroda nurodykite vardą, pavardę ir IYC2022)

Jei registracija atšaukiama paskutinę minutę, dalyvio mokestis bus grąžinamas, bet dėl organizacinių išlaidų bus pasiliekama 30€. Dėkojame už supratingumą !

Gali sekti mūsų Facebook puslapį @IYC2022 ir kviesti kitus jaunus žmones prisijungti prie mūsų !

Nepilnamečiams (iki 18 metų) reikės pateikti tėvų sutikimą (jį galima rasti registracijos formoje) ir išsiųsti jį į Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. el. paštą kartu su registracija.

Žemiau rasi registracijos mygtuką!


 

Svarstai, kur yra Baltriškės?

Čia gali pažiūrėti trumpą filmuką apie nuostabią vietą, kurioje gyvensi!

 

 

Apie IYC 2022 temą: „Ieškau savo brolių.“

„Ieškau savo brolių“ yra citata iš Pradžios knygos, iš istorijos apie Juozapą ir jo brolius. Tai istorija apie sužeistą brolystę, kuri trokšta būti atkurta. Juozapo šeima yra žmonijos įvaizdis: Juozapas yra antras jauniausias iš 12 brolių, tarp kurių netrūksta konkurencijos ir varžymosi.

Tragiška Juozapo, kurį broliai pirmiausia norėjo pražudyti, o vėliau pardavė į vergiją, lemtis pasakoja mums apie didį žmonijos broliškumo sudėtingumą. Biblijoje skaitome, kad broliškumas, kokio trokšta Dievas, iš tikrųjų yra nuolatinės paieškos bei užduoti, kuri yra nuolatos išbandoma.

Ši biblinė istorija pasakoja mums apie neįtikėtiną brolystės kelią, kuris veda per išdavystę, vergiją, apsigyvenimą svetimoje žemėje toli nuo brolių, ir galų gale – grįžimą ir susitaikymą.

Dokumente „Apie žmogiškąją brolybę dėl pasaulinės taikos ir taikaus sambūvio“, kurį popiežius Pranciškus 2019 m. vasarį Abu Dabyje pasirašė su Al-Azharo didžiuoju imamu Ahmadu Al Tayyebu, popiežius primena, kad Dievas „sukūrė visus žmones lygius teisių, pareigų ir orumo atžvilgiu, [...] pašaukė juos, kad jie drauge gyventų kaip broliai.“

Kaip ir biblinėje Juozapo istorijoje, popiežius Pranciškus siunčia mus į misiją kurti tarpusavio brolystę ir šios stovyklos metu vykdysime šią užduotį! Bendruomenės temą iš skirtingų perspektyvų tyrinėsime per mokymus, dirbtuvėles ir ypač gyvendami kartu su žmonėmis iš skirtingų valstybių, kultūrų bei tautų. Taigi jei nori pats atrasti ir kurti šią bendruomenę, nedvejodamas junkis prie mūsų!

 

 Register here