Savanorystės metai

Jono Krikštytojo metai, kas tai yra?

Išgyventi Jono Krikštytojo metus reiškia dovanoti juos Dievui, kad augtum krikščioniškame gyvenime, atrastum Bažnyčią ir atsidėtum jos tarnystei. Šie metai išgyvenami kaime įsikūrusioje Tiberiados brolių bendruomenėje. Tai - metai (nuo spalio iki birželio) paskirti Dievui: per kuriuos yra galimybė auginti savo tikėjimą, mokytis gyventi Dievo akivaizdoje kiekvieną akimirką, kasdieniu Dievo Žodžio skaitymu gilinti savo asmeninį ryšį su Jėzumi Kristumi. Šis laikas palankus ištirti Dievo pašaukimą. Į tikėjimo šaknų ieškojimą įeina:

  • dalyvavimas Tiberiados bendruomenės maldos ritme,
  • formacijoje,
  • bendruomeniniame gyvenime,
  • kasdieniniame rankų darbe turtingoje misionieriškoje patirtyje.

Šiuos metus išgyvenantieji palydimi dvasiškai.

Kas gali dalyvauti?

Tie metai skirti vaikinams nuo 17 iki 30 metų, kurie nori išgyventi bendruomeninę ir dvasinę patirtį, nori mylėti Viešpatį ir trokšta dar labiau Jį mylėti ir padėti kitiems Jį atrasti.

Maldos ritmas

Šv. Mišios, adoracija, psalmių giedojimas, vidinės maldos gyvenimo mokymasis ir kasdienis Dievo Žodžio skaitymas.

Formacija

Bus paskaitėlės apie Senąjį ir Naująjį Testamentus, katekizmą ir dvasinio gyvenimo pagrindus. Visas mokymas suskirstytas į tris dalis: Tėvas ir sukūrimas, Jėzus Kristus ir Išganymas, Šventoji Dvasia ir Bažnyčia. Seminarus tris kartus per metus ves įvairūs žmonės.

Bendruomeninis gyvenimas

Dalyvavimas bendruomenės gyvenime padeda augti žmogiškai ir dvasiškai. „Kaip miela broliams gyventi vienybėj.“ Gyventi bendruomenėje reiškia melstis, dirbti kartu, tarnauti vieni kitiems...

„Iš to pažins, kad esate mano mokiniai, jei jūs mylite vieni kitus.“ Jn13,35

Rankų darbas

Darbas atitiks metų laikus: miškų sodinimas, daržininkystė, statybos, gyvuliukų priežiūra...

Misija

Stengiamės pilnai išgyventi Bažnyčios misiją - kaip mokiniai, skelbdami prisikėlusį Kristų visomis progomis! « ...tai, ką girdėjom, mes jums skelbiam. » 1 Jn 1,3.
Pirmoji misija yra priimti visus atvykstančius vienai dienai ar ilgiau. Kitos misijos bus labai įvairios: priimti grupes, susitikti su šeimomis, apsilankyti mokyklose, šv. Damijono maldos grupeles...

Bus proga eiti į piligriminį žygį su broliais, pasikliaunant Dievo apvaizda.

Kaip registruotis?

Jeigu tas pasiūlymas tau patinka, kreipkis į bendruomenę. Jono Krikštytojo metų pradžia spalio 4 d.

Kontaktai

Tiberiados bendruomenė
LT 32234 Baltriškės - Zarasų raj.
Tel. +370 385 43694 arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.