Vilniuje Švitrigailos g.

Kontaktai: Barbora 863976811 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Šv. Domijono namai yra galimybė gyventi kartu džiaugsme, būti arčiau Tiberiados bendruomenės, taip pat tai dvasinė atrama kasdienybėje. Kartu meldžiamės rytinę maldą, kartą per savaitę susitinkame bendruomenės vakare, dalinamės džiaugsmais ir nelabai. Gyvenimas tokioje mažoje bendruomenėje labai augina, nes visos esame skirtingos, tačiau galiu drąsiai teigti, kad kasdien būna akimirkų, kurias norisi prisiminti visą gyvenimą.

Barbora

Vienas iš įsipareigojimų gyvenant šv. Domijono namuose yra malda. Kiekvieną dieną kartu, prieš išskubant į paskaitas ar prieš pradedant kitus darbus, pradedame kryžiaus ženklu. Maldos metu giedame psalmes, skaitome Dievo Žodį, savais žodžiais išsakome maldavimus bei dėkojimus. Malda yra tas dienos momentas, kada galime sustoti, įsiklausyti, nurimti, tiesiog pabūti tyloje su Dievu, kurį greitai bėgančioje kasdienybėje galbūt ne visada prisimename. Su laiku, maldos dėka kuriama ir mūsų pačių bendrystė.

Agnė

Bendruomenės vakarai, tai laikas kada atsiribojame nuo kasdienių rūpesčių, studijų, kitų nepadarytų darbų, ir kartu džiaugiamės gyvenimu. Tai laikas kada vis labiau pažįstame viena kita, dalinamės savo džiaugsmais ir vargais, taip stiprindamos bendrystę bei draugystę namuose.

Akvilė

Dėkoju Dievui ir bendruomenei už galimybę gyventi šiuose namuose, kur galiu išgyventi bendrystę, stiprinančią maldos patirtį, gražias akimirkas. Viską stengiamės daryti Dievo akivaizdoje. Gera būti mylimai ir laukiamai, gera augti stengiantis mylėti kitus.

Indrė