Kaune

Vieta: Mažoji Kristaus Prisikėlimo bažnyčia, Aukštaičių g. 6
Laikas: Pirmadieniais 19 val.
Kontaktai: Antanas, tel. 868403604

Labas,  Kauno Šv. Damijono maldos grupelės vardu tau rašo Domas. Mes renkamės kiekvieną antradienį 19 valandą mažojoje Kristaus Prisikėlimo bažnyčioje. Tiesa, laiką kartais keičiam, dėl to, kad mūsų dauguma yra studentai, tad reikia derinti tvarkaraščius. Tad drąsiai gali skambinti telefonu 867666388 ir pasiteirauti dėl laiko. Mes ne tik meldžiamės, bet ir bendraujam. Turime tradiciją po maldos grupelės valgyti šokoladą wink Taip pat, kartą per mėnesį keliaujame į nepilnamečių pataisos namus, kur kartu su jais žaidžiame, dalinamės tikėjimu, bendraujame. Koks džiaugsmas yra pamatyti, kad tie vaikinai lygiai tokie pat kaip ir mes, o dažnai net ir nuoširdesni. Neseniai kabinome plakatus su užrašu: „Sakai, jau viską išbandei? O ar bandei melstis?“ Deja,mes dažnai išbandom ne pačius geriausius dalykus, tad kodėl nepasitikėjus Jėzum, ir nepabandžius, to, kas anot Jo yra geriausia žmogui? Šių žmonių liudijimai tik patvirtina tai:

Tai vieta į kurią galiu ateiti ir būti kartu su Jėzumi būtent toks, koks esu. Man nekeliamos jokios papildomos sąlygos ar  kriterijai, užtenka turėti atvirą, trokštančią gyti, dalintis širdį ir tiesiog ateiti.

(Austėja, medicinos studentė)

Maldos grupė mane stiprina. Man lengva nutolti nuo Dievo, bet sugrįžti prie Jo daug sunkiau. Nuėjusi į maldos grupę visad prisimenu Jo meilę ir mokausi iš kitų artėti prie Jėzaus. Taip pat visad gera pabūti kartu su tais, kuriems svarbu tai, kas ir man, ir su kuriais galiu pasidalinti savo kasdieniu gyvenimu ir tikėjimu.

(Milda, būsima anglų kalbos mokytoja)

Maldos grupė man atgaiva ir pastiprinimas teikiantis džiaugsmą ir ramybę, bendrystės išgyvenimas su jauna Bažnyčia, užsidegusia meile Kristui ir artumui.

(Rūta, kineziterapeutė senelių globos namuose)

Savaitė būna kitokia, jei negaliu sudalyvauti maldos grupėje. Laukių tų antradienių, kaip susitikimo su mieliausiu žmogumi.. Stengiuosi gyvenimą susiplanuoti taip, kad nueičiau į maldos grupę. Kas mane ten taip traukia? Paprasta malda, giedojimas kaip moki, širdžių bendrystės jausmas, pojūtis, kad Dievas yra paprastas, artimas ir nori susitikti, kad irgi lanko maldos grupę, kaip tavo mielieji draugai, kažkokiu paslaptinu būdu sulipę į širdį... Man patinka, kad galiu į maldos grupę ateiti tokia, kokia esu, nesvarbu, ar džiaugsmingai ir nelabai išgyvenau savaitę.. Būsiu vienodai su meile priimta ir išklausyta, už mane bus pasimelsta, galėsiu ir aš melstis už kitus, giedoti Dievui, kuris kiekvieną mato kaip mylimą vaiką. Po maldos grupės visada jaučiuosi gerai, širdies ritmas sulėtėja, mintys prašviesėja, atsipalaiduoju ir pralinksmėju.

(Ieva, tikybos mokytoja)

Maldos grupė tai vieta kur galiu būti savimi toks koks esu. Čia atsigauna širdis po mokslų ir darbų. Susitinku savo artimuosius - bendruomenės šeimą, kuri padeda augti santykyje su artimu ir Dievu.

(Domas Antanas, paskutinio kurso teologijos studentas)

Maldos grupė man tai vieta kur nepažįstami žmonės pamažu tampa šeima. Ten laikas eina kitaip, nes nesvarbu ar šalta ar karšta, bet norisi bendrystėje likti vis ilgiau. Ten aš sutinku Dievą kitų žmonių maldose ir savo pasidalinimuose apie tai, kaip man irgi kartais nesiseka prasmingai gyventi.

(Gabrielė, tikybos mokytoja)

Šv. Damijono maldos grupės struktūra man tinka ir patinka. Paprastumas ir tikrumas. Nuoseklumas ir gilumas. Nuoširdumas ir atvirumas. Džiaugsmas ir ramybė. Bendrystė ir draugiškumas. Dievo ir artimo meilė!

(Justinas, salezietis bendradarbis)