Vilniuje

Vieta: Trakų g. 9, Suzinų koplyčioje, prie pranciškonų konventualų (vasaros metu)
Didžioji g. 36a., seserų eucharistiečių koplyčia, prie šv. Kazimiero (jėzuitų) bažnyčios (vėsiuoju metų laiku)
Laikas: Trečiadieniais 18:00 val.
Kontaktai: Tadas, tel. 868497280; el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Lankau maldos grupę, nes noriu palaikyti Tiberiados dvasią kasdieniame gyvenime. Grupelė padeda nusiraminti, pabėgti nuo rutinos bent porai valandų ir paskirti laiko Dievui ir bendruomenei.

 Gabija

Maldos grupę pradėjau lankyti šiek tiek daugiau nei prieš dvejus metus. Kai pirmą kartą atėjau man buvo 15 metų. Po Velykų stovyklos Baltriškėse buvau labai užsidegusi dalyvauti visoje bendruomenės veikloje, tad pagaliau išdrįsau ateiti melstis kartu. Gal būdavo šiek tiek keista, nes buvau vienintelė tokia maža, tačiau niekada nesijaučiau visai nepritampanti. Tikrai jaučiausi priimta į bendruomenę, į tą nedidelę šeimą, globojama kitų, jaučiau rūpestį. Labai džiaugiuosi, nes kiti maldos grupės nariai iš dalies būdavo man kaip mokytojai. Ir iš tiesų jaučiu kaip užaugau per tuos 2 metus būtent bendruomenės dėka. Bendruomenė man labai svarbi, nes joje mokausi melstis, tad labai džiaugiuosi, kad kas savaitę susirenkam kartu, kad galiu likti ištikima bendruomenės maldoje. Iš pradžių jaučiau, kad kiekvieną kartą ateidama į maldos grupę, sugrįžtu prie šaltinio. Galbūt ne visada taip jaučiuosi dabar ir kartais einu iš pareigos, tačiau be galo džiaugiuosi, kad pats maldos grupės lankymas yra tarsi įaugęs į kraują. Apibendrindama galiu pasakyti, kad Maldos grupė yra jėga ir kiekvienas yra labai laukiamas!

Luka

Dabar lankau maldos grupę dėl ištikimybės Dievui ir bendruomenei. Panevėžyje lankiau maldos grupę, nes tai buvo antrieji mano namai, kurie mane atgaivina.

Gintarė

Man maldos grupė jau nuo mokyklos laikų buvo tarsi oazė, į kurią grįžti pasisemti, nurimti bei būti tokiu, koks esi (pavargęs, linksmas, liūdnas, piktas, susirūpinęs, entuziastingas...) Dievo akivaizdoje. Taip pat tai draugų susitikimas augant tikėjime bei bendrystėje.

 Jogilė

Maldos grupė man suteikia dvasinį palaikymą. Padeda toliau kryptingai žygiuoti tikėjimo keliu. Šloviname Viešpatį su šviesiais, jaunais, bendraamžiais žmonėmis.

 Jūra Elena

Man maldos grupė yra atgaivos, atokvėpio, susimąstymo ir ramybės metas. Tai trumpas, tačiau veiksmingas ir kone gyvybiškai svarbus stabtelėjimas savaitės vidury. Maldoje galiu dėkoti už gautas malones ir pasisemti stiprybės drąsiai keliauti tolyn.

 Indrė

 

Šv. Damijono maldos grupė - kaip šaltinis, čia dažnai įvyksta gyvas susitikimas su Dievu - per maldą, šlovinimą, pasidalinimus. Labai svarbu jausti, kad kaip broliai ir seserys susirenkame iš visų kampelių ir savo darbų tam, kad būtume kartu Dievo akivaizdoje. Taip pat ištikimybė ir įsipareigojimas labai augina.

Žymantė